Výdejní místa, boxy i doručení na adresu podle zvoleného způsobu dopravy.
Galanterie a šperky > Šály a šátky
Lehký šátek Charm 90 x 180 cm s abstraktním vzorem, mix barev
226 Kč314 Kč
+6 bodů do Bonusového programu
Kód: 3330054-001SAZnačka: Charm
Vrácení přes Zásilkovnu zdarma
Skladem (>10 ks)
Zboží skladem obratem k odeslání
Popis produktu
Elegantní letní šátek se zajímavým abstraktním vzorem. Nižší gramáž. Nabízíme jako barevný mix viz obrázky. Barva bude vybrána náhodně.
- Kategorie
- Galanterie a šperky > Šály a šátky
- Výrobce
- Charm
Doprava a platba
Bankovní převod, dobírka a další dostupné možnosti podle zvolené dopravy.
Výměna a vrácení
Vrácení nebo výměnu vyřešíme přehledně bez zbytečných kroků.
Při odeslání objednávky znovu ověřujeme sklad, cenu i vybranou variantu.
Podobné produkty skladem
Alternativy ze stejné kategorie, které můžete rovnou objednat.
Pestrobarevná lehká šála, 90x180 cm, mix barevSkladem (>10 ks)+5 bodů do Bonusového programu198 Kč446 Kč
Lehký šátek 60x180 cm, abstraktní vzor, mix barevSkladem (>10 ks)+6 bodů do Bonusového programu226 Kč314 Kč
Lehký pastelový šátek Charm, 60 x 180 cm, mix barevSkladem (10 ks)+6 bodů do Bonusového programu226 Kč314 Kč
Lehký dámský šátek v pestrobarevném provedeníSkladem (>10 ks)+6 bodů do Bonusového programu226 Kč314 Kč
Pastelová větší lehká šála, 90 x 180 cm, mix barevSkladem (>10 ks)+6 bodů do Bonusového programu222 Kč308 KčDalší oblíbené alternativy
Další dostupné tipy, když tahle kombinace zrovna nesedne.
Kalhotky klasické dívčí 20025PM / bílá, tomatoSkladem (>10 ks)+6 bodů do Bonusového programu227 Kč315 Kč
Dámské bambusové kalhotky klasik GBTW-3101S/M / bíláSkladem (>10 ks)+6 bodů do Bonusového programu227 Kč395 Kč
Dětské tričko 28003P140 / bíláSkladem (>10 ks)+6 bodů do Bonusového programu232 Kč420 Kč
Dámská košilka kolekce IRIS 18996PXS/S / fruktózaSkladem (>10 ks)+6 bodů do Bonusového programu220 Kč381 Kč
Dámské bambusové kalhotky vyšší pas GBTW-3102S/M / bíláSkladem (>10 ks)+7 bodů do Bonusového programu234 Kč406 Kč